Võimestamine

Head Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Võrgustiku liikmed!

Osale võrgustiku projektis "Võimestades Ida-Virumaa kodanikuühiskonda" ning aita meile tõsta  teisele tasemele meie liikmete-organisatsioonide arengut ja võimekust.

Igast Võrgustiku liikmeühingust ootame kuni kolm liiget osalema. Kui keegi soovib tulla suurema delegatsiooniga, siis leiame lahenduse.
Sul on unikaalne võimalus arendada enda organisatsiooni ja kaasa rääkida/tegutseda IVKV arengule. 

Registreerimine
Registreerida ennast saak alati täites lihtne ankeeti veebilehel: http://goo.gl/forms/P9475IvtBw NB! Igal üritusel projekti raames on oma registreerimise tähtaeg. 

Küsimustega pöördu julgesti Vassili Golikov, projektijuhi poole.   Tel. 55602993 ( vassili@sscw.ee) või üleemailile (info@ivkv.ee) 555503. 

Vanematekogukoosolek 29.09.16

Vanematekogu viimane töökoosolek toimub 29.09.16 Sillmäel Viru 39a, kell 16:00.

Palume teavitada meid enda osaluse kohta: info@ivkv.ee 

IVKV tegevjuhatus.

 


V Arenguseminar 30.09 Kohtla-Järve LVs

Sillamäe Lastekaitse Ühing ja Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Võrgustik kutsuvad teid 29.09.2016 kell 14.00 Kohlta-Järve Linnavalitsuses viimane (viies) arenguseminarile.

Arenguseminari peamisteks eesmärkideks on lepida kokku strateegiliste koostöö suunad, tuleviku eestkostet ning paika panda võrgustiku missioon, visioon ja kinnitada võrgustiku arengustrateegia. 

Seminarile saab registreerida läbi online registreerimislingi:
http://goo.gl/forms/lndl0BztD6, hiljemalt 28. september 2016 või e-maili teel: info at ivkv dot ee

Loe veel

Tähtis info

Lugupeetud Võrgustiku liige,

Palume teid lähiajal vastata meile tähtsate küsimustele mida oleme arutanud viimasel kohtumisel. Küsimuste hulgas on: informatsiooni teie organisatsioonist, teie võimalustest ja teie ettepanekud koolituseteemadest, lisaks ka küsimused ekspertide jaoks kaasamise ja kommunikatsiooni seminari raames teemal "Sotsiaalnet ettevõtlus". Tuletame ka meelde, et ootame teie ettepanekud missugused ürituse/alagatusi olete huvitatud teostada Ida-Virumaa lastekaitse nädala raames, kuupäevad 29.05- 05.06.2016

Loe veel